Klausiate – atsakome

Su kokiomis problemomis žmonės atvyksta pas įvairius specialistus?

Vyraujančios ligos yra:
1) Judamojo aparato disfunkcijos (tarpslankstelinių diskų išvaržos, sąnarių artrozės, raumenų funkcijos sutrikimai, kaulinio audinio pažeidimai ir kt.);
2) Širdies ir kvėpavimo sistemos ligos(miokardo infarktas,bronchitas, pneumonija, ritmo sutrikimas, bronchų astmos priepuoliai ir kt.);
3) Nervų sistemos ligos (radikulopatija, neuropatija, insultas, vegetodistonija, Parkinsono liga ir kt.).
Kalbant apie nusiskundimus, tai žmonės dažniausiai nurodo šiuos simptomus: galvos ir nugaros skausmas, sąnarių skausmai, virškinimo problemos – maisto netoleravimas, alergijos (odos bėrimai), sutrikęs menstruacijų ciklas, padidintas AKS, sinusitas, bronchitas(kosulys. skrepliavimas), sporto traumos (plyšimai, patempimai, išnirimai) ir kt.

Kokia yra taikomosios kineziologijos procedūros eiga?

Procedūros pradžioje yra surenkama anamnezė- išklausomi visi paciento nusiskundimai, įvertinami tyrimų rezultatai. Toliau atliekama vizualine diagnostika(statikoje – stovint, dinamikoje - einant). Vėliau – testuojami visi probleminės zonos (ų) raumenys (jei tai įmanoma, nes kartais dėl skausmo pacientas negali atlikti tam tikrų judesių). Galiausiai pagal testavimo rezultatus sudaromas gydymo planas.

Klauskite specialisto

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Telefono numeris

Jūsų klausimas

Atsakysime Jūsų nurodytų elektroniniu paštu arba telefono numeriu. Dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus pateikiame puslapyje.

Kokio amžiaus žmones galima testuoti raumenų testavimo metodu?

Kadangi pacientas sąmoningai turi suvokti procedūros eigą, tinkamai atlikti testavimui reikalingus judesius, tai vaikus jaunesnius nei 5m. amžiaus tiesiogiai ištestuoti yra sudėtinga (tam galime panaudoti surogatinį testavimą). Be abejo, visi veiksniai galintys tiesiogiai įtakoti žmogaus sąmoningumą, suvokimą (pvz.: po insulto sutrikusi žmogaus orientacija, suvokimas) tik apsunkina procedūros eigą (retais atvejais testavimas neįmanomas). Tai būtų tam tikros kontraindikacijos testavimui.

Kaip panaudojant raumenis galima gydyti žmones?

Geras sveikatos pagrindas – stiprūs normotoniški raumenys ir darni visų sistemų veikla. Šalindami priežastis, kurios gali sutrigdyti šią veiklą, mes geriname žmogaus funkcinę būklę, o kartu ir savijautą. Jeigu mūsų kūne yra silpnas raumuo – kažkur slypi to silpnumo priežastis. Reikia tik ją „surasti“, pašalinti ir kūnas mums pasakys „Ačiū“ pagerindamas savo funkciją.